Konjac špongia s aktívnym bambusovým čiernym uhlím

€6,50 –35 %
Konjac telo čierna
€6,50 –35 % €4,20 / ks
Skladom

Drevené bambusové uhlie je jedným z najlepších prírodných čistiacich a detoxikačných činidiel. Má silné antibakteriálne účinky. Pomáha odstraňovať prebytočný maz z pokožky a tak uvoľňovať a hĺbkovo čistiť póry. Čierna špongia pomáha odstraňovať toxíny, nečistoty a iné škodlivé látky z pokožky a zanecháva ju zdravšiu a silnejšiu.

100 % vegan netestovaná na zvieratách produkt zdieľa filozofiu zero waste bez GMO bez farbív a parfumov bez prídavných chemických látok

Detailné informácie

Podrobný popis

100 % biologicky rozložiteľná a kompostovateľná
100 % vegan
 netestovaná na zvieratách
 100 % vyrábaná z obnoviteľných zdrojov
 šetrná k životnému prostrediu
 produkt zdieľa filozofiu zero waste

100 % prírodný organický produkt
 bez prídavných chemických látok
 bez farbív
  bez parfumov
 bez parabénov
 bez GMO

Ako pouížvať konjac hubku:

Pred prvým použitím špongiu ponor na pár minút do misky s vlažnou vodou. Špongia nasaje vodu, zväčší svoj objem, krásne sa zmäkčí. Teraz je plne pripravená, aby sa o teba postarala. Stlačením odstráň prebytočnú vodu. Môžeš ju používať len s vodou, alebo do špongie aplikovať malé množstvo tvojho obľúbeného čistiaceho prostriedku. Pokračuj jemnou masážou kruhovými pohybmi. Ak máš citlivú pokožku a hľadáš spôsob ako pleť šetrne a efektívne vyčistiť, špongia konjac je všetko, čo potrebuješ.

Po použití ju prepláchni pod vlažnou tečúcou vodou a stlačením zbav prebytočnej vody. Nežmýkaj. Zaves ju, aby mohla voľne vyschnúť. Keď vyschne, znova stvrdne, čo je úplne prirodzené.

Pred ďalším použitím ju stačí ponoriť do vody a rehydratovať. Konjac hubku nikdy nepoužívaj ak je suchá. Kvalitná špongia by ti mala vydržať aspoň 2 – 3 mesiace používania, avšak je to individuálne, niekedy vydrží aj pol roka.

Konjac je z hľadiska svojich prírodných vlastností odolná voči baktériám a tak sa môžeš spoľahnúť na jej bezpečné používanie. Môžeš ju aj sterilizovať po dobu 1 až 2 minút vo vriacej vode. Keď sa hubka začne mierne droliť a stráca svoju pružnosť a kompaktnosť je čas ju vymeniť za novú. Je vyrobená zo 100 % rastlinného materiálu, preto je 100 % biologicky odbúrateľná. Skompostovateľná je v bežnom komposte spolu s ostatnými rastlinnými zvyškami. Ak sa aj Konjac hubka celkom nerozloží a s kompostom sa dostane do pôdy, pomáha svojou schopnosťou zadržiavať vodu rastlinám pri ich raste a pestovaní. Je to skvelý pocit ak sme objavili niečo, čo pomáha nielen nám, ale aj zdravému a zelenému svetu okolo nás.