Konjac špongia srdce s červenou francúzskou hlinou

€5,50 –36 %
Konjac tvár srdce tmavoružová
€5,50 –36 % €3,50 / ks
Skladom

Špongia s červenou francúzskou hlinou má úžasné čistiace a detoxikačné účinky pre všetky typy pleti. Pri jej používaní sa zlepšuje prekrvenie povrchových vrstiev pokožky, čím sa urýchľujú všetky samoozdravné procesy.  Pomáha redukovať vrásky a začervenania, čím sa pleť farebne zjednocuje.

Číslo 1 pri odstraňovaní mejkapu, pleťovej masky a pri každodennom čistení pleti.  Je pripravená pomáhať ti vždy, keď potrebuješ odstrániť z pokožky odumreté povrchové bunky a to nielen na tvári, ale kdekoľvek, kde je to práve potrebné.

Odporúča sa hlavne pre zrelú pleť.

100 % vegan netestovaná na zvieratách produkt zdieľa filozofiu zero waste bez GMO bez farbív a parfumov bez prídavných chemických látok

Detailné informácie

Podrobný popis

Konjac špongia je najjemnejší a najúčinnejší materiál na čistenie pleti s extra jemnou štruktúrou. Je neuveriteľne mäkká, doslova ako želé, vhodná pre všetky typy pleti, vrátane citlivej. Antioxidanty spolu s vitamínmi dopĺňajú a vyvažujú potreby pokožky, spomaľujú akékoľvek známky predčasného  starnutia. Konjac má zvlhčujúce a protizápalové účinky, detoxikuje a obnovuje štruktúru pleti.  Vyrovnáva pH a zároveň pleť hydratuje.  Pravidelným používaním Konjac špongie sa pleť stáva čistou, žiarivou so zdravým prirodzeným jednotným odtieňom. Pri odličovaní a čistení pleti dochádza k veľmi jemnému a šetrnému peelingu, ktorý odstráni vrchné odumreté bunky pokožky a tak pleť pripraví na oveľa intenzívnejšie pôsobenie blahodarného kyslíka a ďalších pleťových prípravkov, ktoré tak rada používaš. Prírodné vlákna Konjacu v špongii jemne masírujú pokožku a stimulujú krvný obeh, čím sa pleť detoxikuje a hĺbkovo obnovuje. Ako budeš hubku Konjac používať, doslova na vlastnej koži sa presvedčíš o všetkých benefitoch, ktoré ti dokáže pri minimálnej námahe a vynaloženom čase poskytnúť.

100 % biologicky rozložiteľná a kompostovateľná
100 % vegan
 netestovaná na zvieratách
 100 % vyrábaná z obnoviteľných zdrojov
 šetrná k životnému prostrediu
 produkt zdieľa filozofiu zero waste

100 % prírodný organický produkt
 bez prídavných chemických látok
 bez farbív
  bez parfumov
 bez parabénov
 bez GMO

Ako pouížvať konjac hubku:

Pred prvým použitím špongiu ponor na pár minút do misky s vlažnou vodou. Špongia nasaje vodu, zväčší svoj objem, krásne sa zmäkčí. Teraz je plne pripravená, aby sa o teba postarala. Stlačením odstráň prebytočnú vodu. Môžeš ju používať len s vodou, alebo do špongie aplikovať malé množstvo tvojho obľúbeného čistiaceho prostriedku. Pokračuj jemnou masážou kruhovými pohybmi. Ak máš citlivú pokožku a hľadáš spôsob ako pleť šetrne a efektívne vyčistiť, špongia konjac je všetko, čo potrebuješ.

Po použití ju prepláchni pod vlažnou tečúcou vodou a stlačením zbav prebytočnej vody. Nežmýkaj. Zaves ju, aby mohla voľne vyschnúť. Keď vyschne, znova stvrdne, čo je úplne prirodzené.

Pred ďalším použitím ju stačí ponoriť do vody a rehydratovať. Konjac hubku nikdy nepoužívaj ak je suchá. Kvalitná špongia by ti mala vydržať aspoň 2 – 3 mesiace používania, avšak je to individuálne, niekedy vydrží aj pol roka.

Konjac je z hľadiska svojich prírodných vlastností odolná voči baktériám a tak sa môžeš spoľahnúť na jej bezpečné používanie. Môžeš ju aj sterilizovať po dobu 1 až 2 minút vo vriacej vode. Keď sa hubka začne mierne droliť a stráca svoju pružnosť a kompaktnosť je čas ju vymeniť za novú. Je vyrobená zo 100 % rastlinného materiálu, preto je 100 % biologicky odbúrateľná. Skompostovateľná je v bežnom komposte spolu s ostatnými rastlinnými zvyškami. Ak sa aj Konjac hubka celkom nerozloží a s kompostom sa dostane do pôdy, pomáha svojou schopnosťou zadržiavať vodu rastlinám pri ich raste a pestovaní. Je to skvelý pocit ak sme objavili niečo, čo pomáha nielen nám, ale aj zdravému a zelenému svetu okolo nás.