Zákaznícka podpora:info@vonavaexotika.sk

Bambucké maslo a naše skúsenosti s ním

O bambuckom masle a jeho blahodarných účinkoch sa veľa dočítate na internete. Existujú štúdie, ktoré hovoria o tom, že neboli potvrdené žiadne alergické reakcie, že pôsobí nie len na pokožku, ale aj na kĺby pri dlhodobom používaní a touto voľbou rozhodne nič nepokazíte. Môžete si len pomôcť.

Jedna vec sú štúdie a tá druhá vlastné skúsenosti. Preto všetky naše produkty skúšame ako sa hovorí na vlastnej koži :)

Bambucké maslo je vlastne to, čo nás priviedlo k tomu, že sme sa rozhodli tento produkt nie len využívať ale aj predávať, lebo sme presvedčení, že toto je produkt, za ktorý sa nemusí hanbiť žiaden eshop, ktorý ho má v ponuke. Je množstvo variácií. Tá naša je exotická a navyše obsahuje mandľový olej a vitamín E.

 Ako sme k nemu prišli? Náhodou. Manžel bol na služobnej ceste a v jednom z hotelov mi kúpil tento darček. Máme radi masáže a za týmto účelom ho aj kúpil. Rovnaký produkt, rovnaký objem avšak za dvojnásobok ceny :). Neľutovali sme a vzájomné masáže sme si zaľúbili o čosi viac ako pred tým. Bambucké maslo sa totiž nevpije do pokožky po piatich minútach masírovania, takže nemusíte míňať na jednu masáž kvantá krému.  A tu sa začala naša  éra spoznávania bambuckého masla.

Manžel mal dlhodobo problémy so suchými kolenami. Začal používať množstvo rôznych krémov, ktoré mu odporučili známi, dozvedel sa o nich na internete, no nič z toho nepomáhalo. Rozhodol sa to riešiť s lekárom. Dostal masť na predpis. Priniesla riešenie na dobu, kým túto masť používal. Následne sa všetko vrátilo do starých koľají. Asi nikomu by sa nechcelo kvôli suchej pokožke na kolenách chodiť pravidelne k doktorovi, aby mu predpísal masť, za ktorú si tak či tam doplatí nemalú čiastku. Keďže sme mali doma bambucké maslo pôvodne na masáže, skúsil.... Bambucké maslo nie je nenahraditeľný zázrak, no rozhodne má účinky, ktoré robia zázraky so suchou pokožkou. Stačilo pár dní a suchá koža zmizla. Síce sa to z času na čas sa to vráti, no po pár dňoch používania má znovu na nejakú dobu pokoj.

Dcérka má každú zimu dosť veľké problémy s pokožkou okolo nošteka. Je suchá, začervenaná, niekedy až šupinatá. O kolotoči skúšania rôznych mastí a krémov Vám ani nebudem hovoriť. Naordinovali sme jej bambucké maslo a z času na čas to prestriedame kakaovým maslom. A výsledok? Netvrdím, že by mala hebkú pokožku bez akýchkoľvek náznakov začervenania. Čo ale viem potvrdiť je, že sa jej to nerozširuje, na pokožke sa jej nevytvárajú šupiny a naposledy, keď sme jej naordinovali bambucké maslo sme sa ešte aj dobre pobavili, keď prišla za nami s týmito slovami....viď video https://youtu.be/h69ehTnNYK4 

O našich skúsenostiach s prírodnými produktami, ktoré pre nás ručne vyrába Slovenská rodinná firma vám budem písať v ďalších článkoch. Sú to naše skúsenosti s produktami, ktoré máme v ponuke a rešpektujeme názor a postoj, že každému vyhovuje niečo iné. Preto píšem iba o našich skúsenostiach. Nie sú to ani zaručené recepty ani jediné riešenie situácie :)

Krásny a voňavý deň Vám želá

Renáta